Logitech Blue, Wireless Mouse,
| All | |
| Aku eluiga | 12 months month(s) |
| Aku mahutavus | 1 x AA battery Ah |
| Akutehnoloogia | 1 x AA battery |
| Brutokaal | 0.14 kg |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kaal | 75.2 g g |
| Minimaalsed süsteeminõuded | Windows Vista , Windows 7, Windows 8, Windows 10 Mac OS X 10.5 or later Chrome OS Linux kernel 2.6+ USB port. |
| Mõõdud (l x s x k) | 60 x 99 x 39 mm mm |
| Muud funktsioonid | 3 buttons, scroll wheel |
| Netokaal | 0.10 kg |
| Patarei tööiga | 12 months year(s) |
| Pistmiku tüüp | USB |
| Sisseehitatud aku | 1 x AA battery |
| Tööala | 10 m mm |
| Toote värv | Blue |
| Traadita ühendus | Advanced 2.4 GHz |
| Tüüp | Wireless Mouse |
Sildid: logitech blue, wireless mouse, 910-002236, logitech, hiired




